Weber Czech Republic

Praha a středočeský kraj

Weber - obchodní a zákaznická střediska

Obchodní a zákaznické středisko:

Praha a středočeský kraj

Radiová 3
102 00 Praha 10 - Štěrboholy

T: +420 226 292 223
F: +420 272 011 930
E: info@weber-terranova.cz

Otevírací doba:
Pondělí až pátek: od 7:00 do 15:30 hodin

UKAŽ NA MAPĚ
on_praha-stredocesky.png on_cechy-vychod.png on_cechy-severozapad.png on_cechy-jihozapad.png on_morava-jih-vysocina.png on_morava-stred.png on_morava-sever.png
jméno zaměření / funkce v regionu mobil e-mail
Petr Antal specialista pro fasády Praha - Jih 702 118 919 petr.antal@weber-terranova.cz
Vlasák Martin specialista pro fasády Praha - Jih 731 629 695 martin.vlasak@weber-terranova.cz
Lenka Macková  specialista pro stavebniny Praha - Jih 733 616 936 lenka.mackova@weber-terranova.cz
Lukáš Sládek specialista pro stavebniny Praha - Jih 736 530 290 lukas.sladek@weber-terranova.cz
Lenka Bártová  stav objednávek a skladové zásoby Praha - Jih 272 011 908 praha-jih@weber-terranova.cz
Jakub Rada specialista pro fasády Praha - Sever 733 676 473 jakub.rada@weber-terranova.cz
Sylva Nyklová specialista pro fasády Praha - Sever 733 612 483 sylva.nyklova@weber-terranova.cz
Patrik Eger specialista pro fasády, Praha - Sever 733 612 459 patrik.eger@saint-gobain.com
Jaroslav Šindler specialista pro stavebniny  Praha - Sever 602 283 686 jaroslav.sindler@weber-terranova.cz
Miroslav Trojan specialista developeři, GDS 737 230 366 miroslav.trojan@saint-gobain.com
Tomáš Třebenský specialista developeři, GDS 724 941 761 tomas.trebensky@weber-terranova.cz
Lucie Davidová stav objednávek a skladové zásoby Praha - Sever 272 011 961 praha-sever@weber-terranova.cz
Arnošt Náprstek specialista na sanaci staveb 731 634 724 arnost.naprstek@weber-terranova.cz
Ondřej Vítek specialista na sanaci staveb 601 122 349 ondrej.vitek@weber-terranova.cz
Irena Platošová specialista pro podlahy a lepidla 724 751 409 irena.platosova@weber-terranova.cz
Martin Pytloun specialista polyuretanových a epoxidových systémů 725 843 664 martin.pytloun@saint-gobain.com
Lucie Dudková specialista pro projektanty, družstva a společenství 602 744 900 lucie.dudkova@weber-terranova.cz
Jaroslav Hladík aplikační technik 721 982 869 jaroslav.hladik@saint-gobain.com

Staráme se o lidi a jejich prostředí