Cz.Weber

Praha a středočeský kraj

Weber - obchodní a zákaznická střediska

Obchodní a zákaznické středisko:

Praha a středočeský kraj

Radiová 3
102 00 Praha 10 - Štěrboholy

T: +420 226 292 223
F: +420 272 011 930
E: info@weber-terranova.cz

Otevírací doba:
Pondělí až pátek: od 7:00 do 15:30 hodin

UKAŽ NA MAPĚ
on_praha-stredocesky.png on_cechy-vychod.png on_cechy-severozapad.png on_cechy-jihozapad.png on_morava-jih-vysocina.png on_morava-stred.png on_morava-sever.png
jméno zaměření / funkce v regionu mobil e-mail
Patrik Eger specialista pro fasády, Praha - Severozápad 733 612 459 patrik.eger@saint-gobain.com
Sylva Nyklová specialista pro fasády Praha - Severovýchod 733 612 483 sylva.nyklova@saint-gobain.com
Jaroslav Šindler specialista pro stavebniny  Praha - Sever 602 283 686 jaroslav.sindler@saint-gobain.com
Arnošt Náprstek specialista na sanaci staveb 731 634 724 arnost.naprstek@saint-gobain.com
Lucie Davidová stav objednávek a skladové zásoby Praha - Sever 272 011 961 praha-sever@saint-gobain.com
       
Jan Vondrášek specialista pro fasády Praha - Jihozápad 702 118 919 jan.vondrasek@saint-gobain.com
Petr Antal specialista pro fasády Praha - Jihovýchod 731 629 695 petr.antal@saint-gobain.com
Lenka Macková  specialista pro stavebniny Praha - Jihozápad 733 616 936 lenka.mackova@saint-gobain.com
Lukáš Sládek specialista pro stavebniny Praha - Jihovýchod 736 530 290 lukas.sladek@saint-gobain.com
Irena Platošová specialista pro podlahy a lepidla 724 751 409 irena.platosova@saint-gobain.com
Ondřej Vítek specialista na sanaci staveb 601 122 349 ondrej.vitek@saint-gobain.com
Lenka Bártová  stav objednávek a skladové zásoby Praha - Jih 272 011 908 praha-jih@saint-gobain.com
       
Lucie Dudková specialista pro projektanty, družstva a společenství 602 744 900 lucie.dudkova@saint-gobain.com
Miroslav Trojan KAM developeři, GDS 737 230 366 miroslav.trojan@saint-gobain.com
Mgr.Petr Frolich specialista pro stavebniny Praha 724 941 761 petr.frolich@saint-gobain.com
       
Michael Kružberský aplikační technik 734 161 083 michael.kruzbersky@saint-gobain.com
Bomumil Veselý aplikační technik 733 598 513 bohumil.vesely@saint-gobain.com

Staráme se o lidi a jejich prostředí