Obchod

OBCHOD

Rozšiřte náš obchodní tým od Aše až po Uherské Hradiště a Ostravu.

Kontakty na naše obchodní a zákaznická střediska.

Weber - obchodní a zákaznická střediska
on_praha-stredocesky.png on_cechy-vychod.png on_cechy-severozapad.png on_cechy-jihozapad.png on_morava-jih-vysocina.png on_morava-stred.png on_morava-sever.png

Na co se můžete spolehnout při práci v našem obchodním týmu?

  • Dostáváme kromě základní mzdy také motivující kvartální bonusy. A protože táhneme za jeden provaz, výsledky týmu určují odměnu každého z nás.
  • Nabízíme celou škálu produktů, na které jsme pravidelně proškolováni/y
  • Jednání se zákazníky nám usnadňují pravidelné workshopy prodejních dovedností, komunikace a vyjednávání
  • Máme-li ambici kariérního růstu, příležitost je nejen ve Weberu, ale i v dalších divizích skupiny Saint-Gobain

„Náš obchodní tým patří ke špičce v našem oboru. Vytvářet spokojené zákazníky, díky základním pilířům a to kombinací produktově technické nabídky a servisu, je naše základní práce. Vítězit můžeme jen jako semknutý tým.“

Robert Mikeš, obchodní ředitel

Aktuální volné pozice

Saint-Gobain patří mezi největší průmyslové podniky světa, je jednou z nejvíce inovativních společností, která na průmyslových trzích působí již více než 350 let. Pokračujte s námi v tradici této firmy!

Co bude Vaším úkolem?

  • Řídit postup reklamačního řízení pro produkty Weber ve spolupráci s jedním
    podřízeným
  • Přímá zodpovědnost za reklamace na Moravě a supervize reklamací po celé ČR
  • Dohlížet na dodržování termínů vyřízení reklamací
  • Připravovat podklady k rozhodování o oprávněnosti reklamace
  • Zpracovávat statistické informace k reklamacím
  • Jednání se zákazníky a kolegy napříč odděleními

Co od Vás očekáváme?

  • SŠ s maturitou/VŠ
  • Zkušenosti z oboru – praxe min 3 roky
  • Zkušenosti s vedením lidí výhodou
  • Znalost práce s PC (MS Office)
  • AJ na úrovni minimálně mírně pokročilý
  • ŘP skup. B
  • Organizační schopnosti, týmovost
  • Komunikativnost, schopnost řešit problémy konstruktivně
  • Chuť rozvíjet se

Co Vám nabízíme?

  • Stravné 99 Kč/den
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Stabilního zaměstnavatele
  • Motivující prostředí a dobrý tým
  • Slevy na nákup u vybraných dodavatelů
  • Možnost nákupu akcií zaměstnavatele za zvýhodněných podmínek

V případě zájmu kontaktujte Markétu Pobudovou, e-mail marketa.pobudova@saint-gobain.com, tel.: 723 942 337

Chcete u nás pracovat a nenašli jste to pravé? Ozvěte se nám

Další volné pozice ve Skupině Saint-Gobain

Firemní vůz i k soukromému užití

Notebook a telefon

Ikona - rovnováha mezi osobním a pracovním životem

5 týdnů dovolené

Stravování - ikona

Benefitní program Kafeterie

Příspěvek na penzijní a životní pojištění

Kafetérie - ikona

Příspěvek na stravování

Slevy na výrobky Weber

Možnost nákupu firemních akcií za zvýhodněných podmínek

palec nahoru - ikona

Mimořádné odměny

(doporučení nového kolegy, pracovní a životní jubilea, zlepšovací návrhy)